210 - Akvarell Jan-Eric Gretzen

789336

JAN-ERIC GRETZEN, akvarell, "Ensamhet", signerad 1950, 25x25 cm

Konst, Modernt måleri, Gamla kassan, Moster Majas salong

Budhistorik (14 bud)
0
6157105
950
6153611
900
6153354
850
6153610

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK: