209 - Oljemålning på duk 1800-tal

789322

OLJEMÅLNING, på duk, 1800-tal, osignerad, Ynglig hjälper äldre man att tända sin pipa, 38x26 cm

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Moster Majas salong

Budhistorik (4 bud)

0
900
6155457
550
6123060
500
6123060
6083078

Slutpris SEK:
900
93 EUR, 105 USD
Utropspris SEK: