1582 - Äldre bruksföremål

789321

BRUKSFÖREMÅL, av äldre slag, 7 delar; (3) målade plåtbrickor; 3-delad kakburk i målad plåt, hushållsvåg, Eskilstuna; (2) mattpiskor, rotting respektive ståltråd, 1800-/1900-tal

Varierande slitage, färgbortfall

Diverse, Gamla kassan, Källaren

1582 - Äldre bruksföremål

Budhistorik (5 bud)
0
6158398
850
6155009
6155009
700
6158397
650

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK: