208 - Oljemålning 17/1800-tal

789319

OLJEMÅLNING, pannå, osignerad, Tre sittande personer, 33x26,5 cm

renoverad förstärkt pannå
skador
färgavfall

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Moster Majas salong

208 - Oljemålning 17/1800-tal

Budhistorik (1 bud)

0
850
6155825

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK: