1580 - Malsten 1700-/1800-tal

789303

MALSTEN / KVARNSTEN, gotlandsmarmor (?), 1700-/1800-tal, höjd ca 10, Ø 32 cm

Ålders- och bruksrelaterat slitage

Diverse, Gamla kassan, Källaren

1580 - Malsten 1700-/1800-tal

Budhistorik (20 bud)
0
1 400
6156067
1 400
6155970
1 300
6156066
1 300
6155970

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK: