1396 - Damarmbandsur silver Pallas Eppo

789274

PALLAS EPPO, damarmbandsur, silver, 1970-tal, stela länkar, oval urtavla

slitage
funktionen ej testad och garanteras ej

Klockor/Ur, Gamla kassan, Kassavalvet

Budhistorik (3 bud)

0
6163325
6147187
6096301

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK: