Soffbord

789267

BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, soffbord, Mathsson International, 1900-talets andra hälft, bok samt bokfaner, oval skiva på kopplad benställning, etikettmärkt, längd 150 cm, bredd 90, höjd 52 cm

Bruksslitage, ställvis blekt skiva, fanerskador

Möbler, Soffbord, sidobord

Geijersgatan 14, Göteborg

Soffbord

Budhistorik (1 bud)

6117213
2020-08-05 12:01:58

2020-08-05 kl 12:16
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.