203 - Oljemålning pannå

789242

OLJEMÅLNING, osignerad, Frankrike 1800-tal, Uteservering i Paris, oktogonal form, 20x13 cm

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Moster Majas salong

203 - Oljemålning pannå

Budhistorik (15 bud)
0
2 400
6155793
2 400
6131854
6131854
1 700
6124414
1 600

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK: