202 - Akvarell O. Brander

789230

OTTOMAR JOHAN BRANDER (1838-1914), akvarell, signerad O.Brander -90, Musicerande Pierrot, 40x30 cm

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Moster Majas salong

202 - Akvarell O. Brander

Budhistorik (19 bud)
0
2 400
6157185
2 400
6153952
6153952
6156755

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK: