200 - Oljemålning 1800-tal

789189

OLJEMÅLNING, osignerad, 1800-tal, på pannå märkt Samuel Combes London, Två personer undersöker en tekopp, 55,5x44 cm

krakelerad
renoverad

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Moster Majas salong

200 - Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (17 bud)
0
6156616
6156415
6154430
6156414
950

Slutpris SEK:
122 EUR, 148 USD
Utropspris SEK: