198 - Oljemålning Kronborgs slott

789180

OLJEMÅLNING, osignerad, 1800-tal, Kronborgs slott med farytg i förgrunden, 70x57 cm

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Moster Majas salong

Budhistorik (26 bud)
0
6156909
2 600
6146307
2 400
6153995
2 400
6146307
1 900

Slutpris SEK:
308 EUR, 351 USD
Utropspris SEK: