55 - Oljemålning 1800-tal Helsingborg

789129

OLJEMÅLNING, osignerad, 1800-tal, på duk, föreställande Helsingborg med Kärnan från norr, 48x67 cm

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Gästlägenhet 1

Budhistorik (19 bud)
0
4 400
6156573
6151229
2 800
6150473
2 600
6150473
1 400

Slutpris SEK:
4 400
454 EUR, 542 USD
Utropspris SEK: