938 - Ostkupa/-skärare 1800-/1900-tal

789105

OSTKUPA / ostskärare, slipat glas, försilvrad mässing, 1800-/1900-tal, höjd ca 21, 37 x 15 cm

Bruklsslitage, smärre nagg

Diverse, Gamla kassan, Kök

Budhistorik (31 bud)
0
6 400
6160395
6158170
2 800
6159340
2 600
6158170
2 400

Slutpris SEK:
6 400
658 EUR, 749 USD
Utropspris SEK: