1558 - Broderi Suzani

789065

SUZANI, silkesbroderi, Uzbekistan, 1800-/1900-tal, ca 170 x 120 cm

Slitage, skador

Diverse, Gamla kassan, Källaren, Mattor/Textilier

1558 - Broderi Suzani

Budhistorik (24 bud)
0
6164681
6163612
1 900
6163040
1 800
6162193
1 700

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK: