1555 - Orientmattor / textilier

789053

ORIENTMATTOR / TEXTILIER, 4 delar, sadeltäcke, väskdelar etc

Varierande slitage, skador

Mattor/Textilier, Gamla kassan, Källaren

Budhistorik (8 bud)
0
6117718
6164992
750
6117718
700
6139859
650

Slutpris SEK:
82 EUR, 99 USD
Utropspris SEK: