191 - Olja på duk 1800-tal

789040

OLJEMÅLNING, på duk, Italien 1800-tal, föreställande Peterskyrkan i Rom, 37,5x27,5 cm

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Moster Majas salong

191 - Olja på duk 1800-tal

Budhistorik (30 bud)
0
5 200
6156917
3 400
6126367
3 200
6118582
6116869
2 800

Slutpris SEK:
5 200
498 EUR, 585 USD
Utropspris SEK: