513 - Orientmatta Kelly ca 275 x 170

788945

ORIENTMATTA, Dagestan/maresali, antik, ca 275 x 170 cm

Slitage, smärre skador/lagningar, skev

Mattor/Textilier, Äldre och antika mattor, Gamla kassan, Wedgewood salongen

Budhistorik (20 bud)
0
5 400
6154921
5 400
6144748
5 200
6154920
5 000
6144748
4 800

Slutpris SEK:
5 400
517 EUR, 608 USD
Utropspris SEK:
8 000