185 - Oljaa pannå Engelsk jakt

788932

OLJA, pannå, 1800-tal, osignerad, engelsk jakt, 26x17 cm

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Moster Majas salong

Budhistorik (25 bud)
0
3 200
6157410
2 400
6156976
6156976
6156801
1 900

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK: