107 - Orientmatta Kaukasisk ca 315 x 105 cm

788915

ORIENTMATTA, Kaukasisk, gallerimatta, antik, ca 315 x 105 cm

Kraftigt slitage, skador

Mattor/Textilier, Gamla kassan, Hall

Budhistorik (17 bud)
0
3 800
6155609
3 800
6157656
3 600
6155609
6156537
2 800

Slutpris SEK:
3 800
391 EUR, 445 USD
Utropspris SEK: