182 - Ol Duchemin oljemålning

788904

OL. DUCHEMIN, olja på pannå, 1800-tal, landskap med figur och hus, 24x34 cm

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Moster Majas salong

182 - Ol Duchemin oljemålning

Budhistorik (12 bud)
0
950
6157538
900
6156787
850
6150621
6156786

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK: