632 - Möbelbeslag 1800-tal förgyllt

788891

MÖBELBESLAG, förgylld metall, föreställande Amorin med kärradragen av två hästar, ca 40x 17 cm

anlupet

Diverse, Gamla kassan, Biblioteket

Budhistorik (10 bud)
0
2 800
6088554
6090332
6088554
1 700
6090331
1 600

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK: