Certina Revelation

788824

CERTINA, armbandsur, Revelation, 1970-tal, stål, automatisk, monocoque, plexiglas, datum, armlänk i stål, viklås, boettens mått 43x37 mm, armlänkens innermått ca 16 mm

Bruksslitage, fungerade vid enklare test, SAV garanterar ej funktionen

Klockor/Ur, Herrklockor

Geijersgatan 14, Göteborg

Certina Revelation

Budhistorik (14 bud)
6139779
1 700
6139110
1 600
6137645
6136274
1 400
6136274

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 200 kr.