Vicke Lindstrand & Ingrid Atterberg Upsala Ekeby

788632

VICKE LINDSTRAND & INGRID ATTERBERG, Upsala Ekeby, glaserat lergods, 4 skålar diameter 14, 17 och 23 cm, 1 vas höjd 13 cm, 1 såsterrin med fat längd 16 cm, 1 lockask diameter 12,5 cm

Vas med kantspricka och mindre nagg, mindre krackelyr

Keramik/Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (1 bud)

6124084
2020-08-08 01:17:41

2020-08-08 kl 11:20
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.