Bordslampa 1920/30-tal

788559

BORDSLAMPA, 1930/30-tal, gränpatinerad metall, uppburen av bronserade lejon, total höjd 45 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

Belysning, Bordslampor

Geijersgatan 14, Göteborg

Bordslampa 1920/30-tal

Budhistorik (7 bud)
6124779
550
6120064
500
6124392
500
6120064
450
6119947

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.