Armring 18k vitguld rubiner

788547

ARMRING, 18k vitguld, 20 rubiner, genombruten dekor, innerdiameter ca 6 cm, vikt 11 gram.

Bruksslitage, nagg på stenar.

Guld/Smycken

Geijersgatan 14, Göteborg

Armring 18k vitguld rubiner

Budhistorik (13 bud)
6127963
6125609
3 600
6124022
3 400
6124021
3 200
6121300

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.