Erik Kirkegaard karmstolar

788456

ERIK KIRKEGAARD, karmstolar 4 st, Danmark, 1900-talets andra hälft, teak med konstläder på sits och rygg, sitthöjd ca 44 cm.

Senare klädsel, benställning med lagningar och förstärkningar.

Möbler, Stolar

Geijersgatan 14, Göteborg

Erik Kirkegaard karmstolar

Budhistorik (23 bud)
6118664
5 800
6118653
5 600
6118650
5 400
6118643
5 200
6118629
5 000

Slutpris SEK:
5 800
556 EUR, 653 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 774 kr.