511 - Broderad tavla 1800-tal

788452

TAVLA, broderad på siden, föreställande man och barn, monogramsignerad,1800-tal, dagermått ca 28 x 21 cm

Vissa åldersspår

Diverse, Hem, Gamla kassan, Wedgewood salongen

511 - Broderad tavla 1800-tal

Budhistorik (16 bud)
0
6125349
6096366
950
6125348
950
6096366
900

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK: