510 - Broderade tavlor 4 st

788449

TAVLOR, 4 st, broderade på siden, märkta Autumn, Spring Summer respektive Winter, signerade H Jäger, 1700-/1800-tal, dagermått ca 28 x 32 cm

Vissa åldersspår

Diverse, Hem, Gamla kassan, Wedgewood salongen

510 - Broderade tavlor 4 st

Budhistorik (28 bud)
0
7 400
6157393
6 400
6156667
6 200
6156667
6 000
6156135
5 800

Slutpris SEK:
7 400
764 EUR, 912 USD
Utropspris SEK:
10 000