504 - Broderad tavla

788425

TAVLA, broderad på siden, scen ur 1:a mosebok, signerad E M Svanberg, daterad 1829, dagermått ca 39 x 48 cm

Vissa åldersspår

Diverse, Hem, Gamla kassan, Wedgewood salongen

504 - Broderad tavla

Budhistorik (5 bud)
0
1 700
6157117
6096367
950
6096367
750
6130237
700

Slutpris SEK:
1 700
175 EUR, 199 USD
Utropspris SEK: