503 - Broderad tavla

788421

TAVLA, broderad på siden, märkt Vue d´un Lavoir et du Couvent de Grotta Ferrata, monogramsignerad A S M, 1800-tal, dagermått ca 35 x 41 cm

Vissa åldersspår

Diverse, Hem, Gamla kassan, Wedgewood salongen

503 - Broderad tavla

Budhistorik (1 bud)

0
550
6156488

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK: