502 - Broderad tavla 1800-tal

788403

TAVLA, broderad på siden, märkt Ärkängelns offer till Mårten Grahn Senior, signerad CH Åberg, daterad 1806, dagermått ca 52 x 50 cm

Vissa åldersspår

Diverse, Hem, Gamla kassan, Wedgewood salongen

502 - Broderad tavla 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

0
1 600
6130236
550
6152564
500
6130236
6096617

Slutpris SEK:
1 600
164 EUR, 187 USD
Utropspris SEK: