496 - Broderade tavlor 1700-/1800-tal

788383

TAVLOR, 3 st, broderade på siden; vy med urna, dagermått ca 18 x 13; Vue de Smedsudden prés de Stockholm, signerad Caroline Rudebeck, dagermått ca 20 x 25; Kyrkmotiv, dagermått ca 22 x 23 cm

Vissa ålderspår, Smedsuddsvyn med vissa skador och missfärgningar

Diverse, Hem, Gamla kassan, Wedgewood salongen

Budhistorik (20 bud)
0
1 700
6157075
1 700
6130229
1 600
6142819
1 600
6130229

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK: