Just Andersen ljusstakar tenn 1930-tal

788362

JUST ANDERSEN, 1 par, ljusstakar, tenn, 1930-tal, kolonnformade med klockformad fot på fyra fötter, höjd 21 cm.

Något slitage.

Diverse

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (4 bud)

6115701
450
6116155
6115701
6107777

Slutpris SEK:
450
46 EUR, 53 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.