Byrå

788354

BYRÅ, sengustaviansk stil, fanerad med mahogny, mässingslister, stenskiva, tre lådor, bredd 80 cm, djup 44 cm, höjd 74 cm.

Bruksslitage, mindre fanerskador, skiva med kantnagg.

Möbler, Skåp, byråer

Geijersgatan 14, Göteborg

Byrå

Budhistorik (13 bud)
6123725
1 700
6125091
1 600
6123725
6124694
6123725
1 300

Slutpris SEK:
1 700
175 EUR, 199 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.