Ytterfoder

788350

YTTERFODER, glaserat porslin, jugendstil, 1900-tal, diameter 20 cm, höjd 20 cm.

Bruksslitage.

Keramik/Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

Ytterfoder

Budhistorik (6 bud)
6133462
550
6132945
500
6132660
450
6129417
6124162

Slutpris SEK:
550
56 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.