Pianopall

788345

PIANOPALL, 1900-talets mitt, underrede i betsad bok, uppfällbar sits klädd med "Anakreon" design Josef Frank, Firma Svenskt tenn, längd 60 cm, bredd 36 cm, höjd 51 cm.

Bruksslitage, senare klädd sits.

Möbler, Övriga möbler

Geijersgatan 14, Göteborg

Pianopall

Budhistorik (3 bud)

6131208
6123947
6119735

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.