Bykkar koppar

788224

BYKKAR, koppar, 1800-tal, diameter 62 cm, höjd inklusive benställning 57 cm.

Senare benställning, slitage, bucklor, bristningar.

Metall

Geijersgatan 14, Göteborg

Bykkar koppar

Budhistorik (7 bud)
6111662
650
6119030
600
6111662
550
6119029
500
6111662

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.