Stolar Bauhaus-stil

788196

STOLAR, 4 stycken, Bauhaustyp, Italien, 1900-talets andra hälft, stommar av kromade stålrör, sitsar och ryggar av bok med rotting, sitshöjd 46 cm

Smärre skador på 2 sitsar

Möbler, Stolar

Geijersgatan 14, Göteborg

Stolar Bauhaus-stil

Budhistorik (15 bud)
6142520
2 400
6141772
6142510
6141772
6142504

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.