1668 - SKÄRMASKIN Electrolux Dito

788100

ELECTROLUX, skärmaskin, modell Dito, aluminium, metall, diverse tillbehör, elektrisk, 1900-/2000-tal

Bruksslitage, SAV garanterar ej funktionen

Diverse, Gamla kassan, Gården

Budhistorik (7 bud)
0
1 600
6164731
600
6163124
550
6156178
500
6101958
450

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK: