Sidobord Svensk Möbelindustri

788098

SIDORBORD, Svensk Möbelindustri, 1900-talets andra kvartal, skivan fanerad med björk, kopplad benställning i bok, längd 80 cm, bredd 50 cm, höjd 57 cm.

Bruksslitage, repor, sprickor, blekt skiva, ett ben lagat.

Möbler, Soffbord, sidobord

Geijersgatan 14, Göteborg

Sidobord Svensk Möbelindustri

Budhistorik

2020-08-05 kl 15:34
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.