1664 - Fajansplatta proveniens Gamla kassam

788084

FAJANSPLATTA, från ursprunglig, senare riven kakelugn i Gamla Kassan, 1750-tal, ca 31 x 23,5 cm

Slitage, avslag

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Gården, Diverse

Budhistorik (2 bud)

0
6106045
6087963

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK: