1553 - Karmstol pall och bord

788079

KARMSTOL och PALL, delvis svarvad, betsad bok, flätad sjögrässits, sitthöjd / höjd ca 48 cm, SIDOBORD, björk, sengustaviansk stil, höjd ca 77, 41 x 38 cm,

Bruksslitage, sitsar med vissa skador

Möbler, Stolar, Gamla kassan, Källaren

1553 - Karmstol pall och bord

Budhistorik (16 bud)
0
1 300
6164127
6163170
950
6160224
900
6160199
850

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK: