1663 - Mässingsljusstakar 1800-/1900-tal

788071

LJUSSTAKAR, 29 st, mässing, 1800-/1900-tal, höjd upp till ca 22 cm

Varierande slitage

Belysning, Bordslampor, Gamla kassan, Gården, Diverse

Budhistorik (36 bud)
0
6164040
6158975
3 800
6164039
3 800
6158975
3 600

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK: