Okänd konstnär

788063

OKÄND KONSTNÄR, olja på pannå, par vid häst, 1800-tal, 36,5 x 29 cm, ej signerad.

Mindre fläckar, krackelyr, retuscher.

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Okänd konstnär

Budhistorik (2 bud)

6118014
500
6112412
450

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.