Matta Keshan

788051

MATTA, Keshan, old, ljus botten med dekor av växter och djur, 200 x 130 cm.

Bruksslitage, fläckar, lagning.

Mattor/Textilier

Geijersgatan 14, Göteborg

Matta Keshan

Budhistorik (1 bud)

6114267
2020-08-04 09:40:32

2020-08-08 kl 12:40
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.