173 - Figurin mops

788039

FIGURIN, föreställande mops, löst/vridbart huvud, bemålat lergods, märkt BB 179, 1800-/1900-tal, England, höjd ca 22 cm

Visst slitage / färgbortfall

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Moster Majas salong, Diverse

173 - Figurin mops

Budhistorik (11 bud)
0
6155037
6157287
950
6155037
900
6116264
850

Slutpris SEK:
155 EUR, 185 USD
Utropspris SEK: