1127 - Väskställ

787929

VÄSKSTÄLL, 1 par, björk och hampgjord, fällbara, 1900-talets andra hälft, höjd ca 47 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Koloniala salongen

1127 - Väskställ

Budhistorik (23 bud)
0
6161080
6157710
1 900
6119338
1 800
6143784
1 700

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK: