1552 - Arbetsbord / köksbänk

787890

ARBETSBORD / KÖKSBÄNK med (2) SIDOBORD, 3 delar, klarlackerad furu, arbetsbordet med underhylla, 1900-tal, höjd 83, 140 x 78 cm, Sidoborden ca 80 x 80 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Källaren

1552 - Arbetsbord / köksbänk

Budhistorik (19 bud)
0
1 900
6164556
1 900
6164808
1 800
6164556
1 600
6164168

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK: