Ian Rusth

787748

IAN RUSTH (född 1950): Stilleben med kanna, "Bouquet of flowers", signerad, bildmått 50x50 cm (rammått 62x62 cm)

PROVENIENS: Inköpt på galleri i London, omkring år 2000

Framstår i gott skick

Geijersgatan 14, Göteborg

Ian Rusth

Budhistorik (16 bud)
6127658
8 800
6127660
8 600
6127658
8 400
6127587
8 200
6127587
8 000

Slutpris SEK:
8 800
897 EUR, 1 084 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.