54 - Mattallrikar med sällsamma fiskar

787686

MATTALLRIKAR, 12 st, Kingdom of the sea, flintgods med grafisk dekor av sällsamma havsfiskar, design Susan Williams-Ellis, Port Meiron, England, 1970-tal, Ø 16 cm

Bruksslitage, krackeleringar

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Gästlägenhet 1

Budhistorik (28 bud)
0
3 200
6155691
3 200
6156567
6155691
2 800
6148251
2 600

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK: